O nas

arturs pehaArturs Peha

Wierzę, że możemy znacznie więcej niż nam się wydaje, dlatego staram się zmieniać świat na lepsze przez inspirowanie i motywowanie innych, by odkrywać i uczyć się przez całe życie i nie osiadać na laurach.

Onlinelife.pl jest właśnie jedną z takich inicjatyw. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj wartościowe i inspirujące informacje.

Uwielbiam siłę i spokój, którą czerpię z aktywności fizycznej.  Zawsze jestem otwarty na nowe eksperymenty, by żyć lepiej – fizycznie, emocjonalnie i duchowo. Lubię czytać i eksplorować wszystko co nowe, a przy tym ciągle się uczę,  jak się rozwijać i zachować równowagę w życiu. – MYŚL-WIERZ- RÓB.

 

Łuaksz SłowikowskiŁukasz Słowikowski

Marketing Manager z 10 letnim doświadczeniem. Obecnie pracuje dla Polskiego oddziału jednej z największych agencji tłumaczeń w Europie. Specjalizuję się w optymalizacji stron pod kątem SEO oraz kampaniach Adwords. W swojej pracy stawiam na innowacyjne podejście, nieszablonowe rozwiązania oraz słucham głosu klienta i badam jego potrzeby.

Swoją pracę opieram nie na przeczuciu, a na praktycznym
doświadczeniu i rzetelnych eksperymentach.

W wolnym czasie szermierz w konwencji dawnych europejskich sztuk walki, motocyklista-podróżnik, majsterkowicz, żeglarz i zapalony gracz.

 

Wesprzyj nas

Jeżeli podoba Wam się to co robimy i chcielibyście widzieć od nas coraz więcej wiadomości oraz materiałów, możecie wesprzeć nas korzystając z linków partnerskich

Korzystając z linków poniżej i dokonując poprzez nie rejestracji lub zakupu wspierasz naszą działalność:

Surfer SEO – to polskie narzędzie, które wspiera pozycjonowanie stron. Z powodzeniem jest ono używane i doceniane przez polskie i światowe agencje SEO.

JetPage – to narzędzie do tworzenia stron internetowych i system zarządzania treścią.

Jasper – to narzędzie do tworzenia treści, które wykorzystują sztuczną inteligencję w celu generowania unikalnych artykułów o wysokiej jakości.

Copy.ai – kolejne narzędzie do tworzenia treści, które wykorzystują sztuczną inteligencję  w celu generowania unikalnych artykułów o wysokiej jakości.

Article Forge – jeszcze jedno narzędzie do tworzenia treści, które wykorzystują sztuczną inteligencję w celu generowania unikalnych artykułów o wysokiej jakości.

Woodpecker – to proste w użyciu i efektywne narzędzie do marketing automation, dzięki któremu firma może skuteczniej prowadzić email marketing.

Descript – to narzędzie przydatne do pisania, nagrywania, transkrypcji, edytowania i udostępniania filmów oraz podcastów.

Back to top button